Binnen het Netwerk MaS Utrecht werken de volgende partijen samen:

De scholen
Christelijk Gymnasium Utrecht
Internationale Schakelklassen
Leidsche Rijn College
St. Gregorius College
Via Nova College 

Gemeente Utrecht

Vrijwilligerscentrale Utrecht
Draagt de coördinerende verantwoordelijkheid en fungeert als ‘makelaar’. 

Organisaties
Ruim 250 organisaties in Utrecht bieden leerlingen de mogelijkheid om een maatschappelijke stage bij hen te lopen, hieronder een aantal hiervan:

Abrona
Afro promotion
Alzheimer Nederland
Amnesty International
AMREF Flying Doctors
Atletiekvereniging Hellas Utrecht
Atletiekvereniging Phoenix
ATV Stadion volkstuin vereniging 
AV U-Track
Avondvierdaagse Leidsche Rijn 
Axion Continu - Albert van Koningbruggen
Axion Continu - Bijnkershoek
Axion Continu - De Drie Ringen
Axion Continu - Huis ad Vecht
Axion Continu - Ingelanden
Axion Continu - Tolsteeg
Axion Continu - Voorhoeve
Azotod

Band op Spanning
Basisschool de Hoge Raven
Bartholomeus Gasthuis
Bevrijdingsfestival Utrecht
Bibliotheek Utrecht
Bibliotheek Centraal
Buurt servicepunt Leidsche Rijn 

Careyn - BuurtServicePunt Parkwijk
Careyn - de Koppel
Careyn - Lichtkring
Careyn - Rosendael
Careyn - Swellengrebel
Careyn - Tamarinde
Careyn - Tuindorp Oost
Centraal Museum
ClickF1, project UCee Station
Club de Clip
CNV Jongeren
Critical Mass
Culturele Zondagen
Cultuur 19

Dagcentrum Oost
Dag van het park – Wilheminapark
Dance 4 life
Desto
De Vergroening van Utrecht
Diakonessenhuis
Dienstencentrum de Barkel
Dienstencentrum de Plantage
Dienst Maatschappelijke Ontwikkeling
Dierenbescherming Knaag & Co
Dierenweide Nieuw Rotsoord
Dierenweide Vleuten

Doenja Dienstverlening - bewonersondersteuning
Doenja Dienstverlening - De Kleine Dom
Doenja Dienstverlening - Bouwspeeltuin Voorn
Doenja Dienstverlening - Kinderwerk
Doenja Dienstverlening - Sociaal cultureel werk
Dominicusparochie
Don Bosco Spirit/ U-2B Heard
Drakenbootfestival

Ecologisch Tuinpark de Driehoek
Emmaus Domstad
Emmaus Haarzuilens
Emmaus Lombok
Emmaus Overvecht
Emmaus Parkwijk

Festival a/d Werf
Festival Kaap
Festival Utrecht over Utrecht

't Groene Sticht
Gaudeamus Muziekweek
Gemeente Utrecht
Gemeente Utrecht - Stadswerken
Gemeente Utrecht afd begraafplaatsen
GG&GD

Handje Helpen
Het Filiaal
Het Zuidelijk Toneel 
Holland Animation Film Festival

JOU Jongerenwerk Utrecht

Kade ateliers
KEES
Kinder- en Jongerenrechtswinkel Utrecht
Kindervakantiekampen Vleuten / De Meern
Kisport
Kunstfactor
KWF Kankerbestrijding

Landschap Erfgoed Utrecht
Landschapsbeheer Vleuten / De Meern
Lions Club Utrecht

Masterpeace
Mekaar Utrecht - T'Pandje Herderplein

Nationaal Ouderenfonds
Natuur & Milieucommunicatie
Natuurtuin de Klopvaart
Nederlands Film Festival
Nederlandse Hartstichting
Nicolaas / Monica parochie
NJR

OBS Oog in al
Oranjevereniging Harmelen

Parkschool Utrecht
Pestweb
Portaal
Protestant Utrecht – DMO jongerenwerk

Quality Centre Vluchtelingvrouwen  

Resto van Harte
Reumafonds
Rietveld Schröderhuis
Rijksoverheid - 50 Plus beurs
Rode Kruis Midden Nederland

Saluti 
SBWU (Stichting Beschermde Woonvormen Utrecht)
Scouting Nederland
Scouting Utrecht/ Wilheminagroep
Sleep-Inn
Smulhuis
Soda Producties
Speel-o-theek 't Belhameltje
Speeltuin Bankaplein
Sport Experience 
Sportexperience Griftpark + Watertoren
Sportexprience LR
SportU
St. Antonius Ziekenhuis
Station 030
Steede - Eilandsteede
Steede - Gagelsteede
Steede - Griftsteede 
Steede - Koppelsteede
Stef
Stichting Ariane de Ranitz
Stichting de Wilg
Stichting Dio

Stichting Drakenbootfestival Leidsche Rijn

Stichting Examenlijn
Stichting Kinderhulp
Stichting Kunst in het stationsgebied 
Stichting Kerk en Vrede 
Stichting Lezen & Schrijven
Stichting Lunchen op School
Stichting Rijnhoven
Stichting Skatepark Utrecht 
Stichting Storm, Tweetakt & Kaap
Stichting Vrienden Leonardo Maarssen
Stichting Vrienden Voedselbank Leidsche Rijn

Stichting Vriendschapsverband Utrecht-León
Stichting Zonnebloem
Stichting Zuilen en Vecht - Het Antje Drijver Paviljoen
Stichting stadsontspanning Utrecht ‘SSOU’
Stukafest
STUT Theater in de Wijk

TC Goalball
Theatergroep DOX
Theater Stefanus - Zimihc

Unicef regio midden Nederland
Upact
USZK - Utrechtse School Zwem Kampioenschappen
URC – Utrechtse Rugby Club
Utrechts Centrum voor de Kunsten
Utrechtse Stedelijke Raad van kerken
Utrechtse Stichting Samen Verder
USSV -Zwemvereniging

Vooruit ‘Hart voor zuid oost’- locatie Musketon
Vrijwilligerscentrale Utrecht
VTV Briljant
Vrede van Utrecht
Vredenburg

Welzaam – Bouwspeeltuin De Balije, Albatros
Welzaam - locaties buurthuis de Pijler, Cultuurcampus en Weide Wereld, De Schalm

Yo Opera

Zimihc 
Zwaluwen Utrecht 1911
Zwembad Fletiomare

 

Impressie
» Toon alle foto's » Toon alle video's